Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan

Vodafone aboneleri internetsiz kalmasın diye her geçen gün yeni kampanyalar yaparak onları mutlu etmeye devam ediyor. Bu seferki kampanya hem daha eğlenceli hemde daha çok internet kazandırıyor. Sizler için araştırdığımız Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyasının tüm detaylarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Vodafone Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olarak her abonesini özel hissettirmek için onlara özel kampanyalar yaptığını açıkladı. Abonelerinin internet sıkıntısı çekmesini istemediği için bu zamana kadar bir çok bedava internet
kampanyası yaptığını ve bu tarz kampanyaların devamınında geleceğini duyurdu.

VODAFONE SEVİYORUM İNTERNETİ TESTİ İLE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NASIL YAPILIR

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

Birinci Adım

Vodafone seviyorum interneti testini çözmek için hazırlanmış internet sitesine gidilir.

İkinci Adım

Siteye girildikten sonra ekrana gelen karakterin altında yer alan “Teste Başla” butonuna tıklanır.

Üçüncü Adım

Teste başladıktan sonra abone ekrana gelen sorulara cevap verir. Her soru cevaplandığında altta yer alan “Devam” butonuna basılması gerekir. Bazı sorularda birden fazla şık seçmek gerekir.

Dördüncü Adım

Testte belirli bir süre ilerledikten sonra ekrana gelen karakter, aboneye teste devam edip etmeyeceğini sorar. Teste devam etmek istemeyenlere internet karakteri analiz sonuçları gösterilir. Teste devam etmek isteyenler ise “Teste Devam Et” butonuna basmalıdır.

Beşinci Adım

Teste devam eden aboneler, bir sonraki ekranda cep telefonu numaralarını yazarak teste devam eder. Bu aşamadan sonra 3 GB kazanma hakkı verilir.

Altıncı Adım

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyasından 3 GB internet kazanmanın yanı sıra 5 yıllık 1 TB internet kazanmak için hazırlanmış çekilişe katılma hakkı da verilir.

VODAFONE SEVİYORUM İNTERNETİ TESTİ İLE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası vodafone tarafından hazırlanmış bedava internet kampanyalarından birisidir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyasına sadece Vodafone abonelerinin değil diğer operatör abonelerinin de katılma hakkı bulunur.

Testte yer alan soruları cevaplayan aboneler 3 GB internet kazanma şansına sahip olur.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası kapsamında testi çözen aboneler, ekstradan 5 yıllık 1 TB internet kazanmak için çekilişe katılma hakkına da sahip olacaktır.

Teste katılan aboneler istedikleri zaman testi bırakabilir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here