Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone abonelerini sevindirecek kampanyalar yapmaya devam ediyor. Son zamanlarda operatörler resmen daha çok aboneye ulaşmak için birbirleri ile resmen kampanya yarışına girdiği görülmekte. Abonelere bedava internet, sms ve dakika kampanyaları
ardı ardına yapılıyor. Bu yazımızda sizlere Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Bizi takip ederek bir çok güncel kampanyadan anında haberdar olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek yayımlanmış olan tüm operatörlerin kampanyalarına kolayca ulaşabilir ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdi geçelim Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyasına.

VODAFONE SOKAKTA 20 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI

Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Vodafone FreeZone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 26 yaş altı olan Vodafone abonelerinin bit avlaması üzerinden bedava internet kullanım hakkı sunulacak.Vodafone FreeZone aboneleri, avladıkları bitleri istedikleri zaman bedava internet hakkına dönüştürebilecekler. Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında toplamda 20 GB internet kazanılması mümkün olacaktır.

VODAFONE SOKAKTA 20 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR

Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone FreeZone aboneleri, öncelikle İnternet Avcıları uygulamasını cep telefonlarına indirmek zorundadır. Uygulamayı indiren Vodafone aboneleri, sokakta İnternet Avcıları oyununu oynayarak etraflarında karşılarına çıkacak tüm bitleri toplamak zorundadır.

Vodafone abonelerine bir günde en fazla 2 bin bit toplama hakkı verilmektedir. Konumun açık hale getirilmesinin ardından çevrede görünen bitleri toplayan aboneler bir ayda 15 defa 1 saat geçerli 1 GB internet, ayda 4 defa 6 saat geçerli 1 GB ve ayda 1 defa 1 gün geçerli 1 GB internet hediyesi kazanabilirler. Bu sayede Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası üzerinden bir ayda toplamda 20 GB internet hediyesini kazanmış olacaklardır.

VODAFONE SOKAKTA 20 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI

Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Vodafone FreeZone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.

Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyasından bedava internet kullanım hakkı kazanmak isteyen abonelerin öncelikle cep telefonlarına İnternet Avcıları uygulamasını indirmeleri gerekmektedir.

Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında İnternet Avcıları oyununu oynayarak sokakta bitleri toplayan aboneler, istedikleri zaman bu bitleri bedava internet hakkına çevirebilmektedir.

Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 20 GB internet, toplanan bitler ile bir ayda en fazla kazanılabilecek internet hediyesi miktarıdır.

Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilen 20 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 20 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyasından bedava internet kazanmak için gerekli bitleri toplayacak olan Vodafone FreeZone abonelerinin oyunu oynarken konum iznini mutlaka vermiş olması gerekmektedir.

Vodafone, Vodafone Sokakta 20 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here