Vodafone Yanımda Bedava İnternet Alma ve Kazanma

Vodafone’den bu zor günlerde abonelerini sevindirecek bir kampanya daha. Gün içerisinde çoğu zamanı sanal ortamda geçirdiğimiz için tüm operatörler abonelerinin internetsiz kalmalarını istemekdikleri için hemen hemen her hafta bedava internet kampanyası yapmaktadır. Sizler için her gün araştırıp size aktardığımız tüm operatörlerin kampanyalarını görmek için ana sayfamıza girmeniz yeterlidir.

Vodafone tarafından, kullanıcılarına yönelik sunulan en önemli kampanyalar arasında, Vodafone yanımda olduğunu belirtebiliriz. Vodafone yanımda kampanyası ile hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan, bedava internet kullanabileceksiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kazanma

Vodafone yanımda uygulamasından hemen sizlerde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Çarkı çevirerek bedava internet bile anında kazanabilirsiniz. Üstelik her hafta, kullanıcılara özel fırsatlar sunulmaya devam ediliyor. Buna göre her hafta gelip çattığında farklı türden hediyeleri kazanarak hemen kullanmaya başlamış olacaksınız.

Vodafone yanımdayla ne kadar ücretsiz şekilde internet kazanacağım şekilde düşünceleriniz olabilir. Bedava internet için haftalık kazanacağınız limitlerin, 10 GB olabileceğini söylememiz gerekir. Böylece kazanacağınız bedava 10 GB internet keyfini en güzel şekilde sürme şansına sahip olacaksınız. Sürpriz hediyeleri kazanmak isteyenler hemen Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmaya başlayabilir.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Alma

Vodafone yanımda bedava internet alma yollarından biride Yükle Kazan kampanyasına katılmaktadır. Size özel olarak tanımlanan yükleme görevinizi Yanımda uygulamasına girerek görebilirisiniz. Yükledikçe kazandıran bu kampanyadan yararlanmak ve size özel hazırlanan yükleme görevini Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var sayfasından öğrenebilirsiniz.

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet

Hem siz hemde sevdiklerinizin kazandığı toplan gel kampanyası ile numara taşıma veya yeni hat alma başvurusu bulunanlar bir grupta toplanıp bedava internet kazanabilirler. Sadece 1 aylık değil bir yıl boyunca her ay WhatsApp, Spotify ve 5 GB ile sınırlı Instagram, Facebook, Twitter’ın yanında 2 GB internet kazanma hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone toplan gel kampanyasına katılmak için faturalı hatta geçtikten sonra grup kurmanız yeterlidir. Arkadaşınız sevdikleriniz ve çevrenizdekileri bu gruna ekleyerek 12 ay boyunca her ay hediye kazanırsınız.

Vodafone Yanımda Hoş Geldin Kampanyası

Hattını Vodafone taşıyan yada yeni hat alan Vodafone abonelerine hoş geldin kampanyası kapsamında 5 GB bedava internet verilecektir.

Vodafone faturasız hatlara özel bu kampanyadan yararlanmak için hattınızı taşıdıktan yada yeni hat aldıktan sonra 30 gün içerisinde almanız gereklidir. Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi hemen alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here