Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye!

Türkiye’nin en büyük online yemek sipariş sitesi olan yemek sepeti yeni bir kampanya ile karşınıza çıkıyor. Operatörler ile anlaşma yapan firma seçili ürünleri aldığınız zaman size 1GB hediye internet paketi veriyor. İnternetsiz kalmayın diye her geçen gün sizler için kampanyaları araştırarak sizlere sunmaktayız bizi takip ederek yayınladığımız her yeni kampanyadan anında haberdar olabilirsiniz.

YEMEK SEPETİ SEÇİLMİŞ MENÜLERDE BOŞ YOK 1 GB HEDİYE KAMPANYASI NEDİR

Firma Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone ile yapmış olduğu kampanyada seçili olarak sunulan menülerden her hangi birini almanız durumda 1GB hediye internet veriyor. İstediğiniz menüyü alabilirsiniz bu menülerde boş yok anında hattınıza
tanımlayabilir doya doya tadını çıkarabilirsiniz.

YEMEK SEPETİ SEÇİLMİŞ MENÜLERDE BOŞ YOK 1 GB HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR

Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerinin öncelikle Yemek Sepeti uygulaması üzerinden seçilmiş menülerden birisini seçmesi gerekmektedir.

Seçili menülerden birisini sipariş veren Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerinin sitede kullandıkları e – posta adresine sipariş ile birlikte şifre verilecektir. Bu şifreyi Daha Daha uygulamasına giren abonelere 1 GB internet hediyeleri otomatik olarak yüklenecektir.

YEMEK SEPETİ SEÇİLMİŞ MENÜLERDE BOŞ YOK 1 GB HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR

Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanmaktadır;

· Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyası, tüm Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.

· Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyası kapsamında Yemek Sepeti üzerinden alışveriş yapan abonelere 1 GB internet hediye edilmektedir.

· Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyasından hediye internet almak için Yemek Sepeti seçilmiş menülerden birisini almak gerekmektedir.

· Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyasından faydalanan abonelere e – posta yolu ile bir kod gönderilecektir. Bu kodun Daha Daha uygulaması ya da www.dahadaha.com sitesi üzerinden ilgili kampanya alanına girilmesi gerekmektedir.

· Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

· Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyasından kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

· Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Yemek Sepeti, Yemek Sepeti Seçilmiş Menülerde Boş Yok 1 GB Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here